KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12574249
nr 1257 4249
Oidentifierad konstnär. Signerad. -98, sjö, Frankrike. Olja på duk, 18x30
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:09:16
100 kr
150 kr
200 kr